O NAS

o nas

asajo-beauty.pl - Twoja Klinika Urody Halinów

Witamy w Asajo-Beauty, miejscu, które zrodziło się z pasji do kompleksowej troski o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Nasza historia rozpoczyna się wraz z powstaniem Centrum Rehabilitacji Halinów Asajo-Med, gdzie małżeństwo – założyciele Adam Jakubowicz i Agnieszka Jakubowicz, z pasją i zaangażowaniem wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, zdobywając doświadczenie w dziedzinie rehabilitacji, fizjoterapii i kosmetologii w Halinowie.

Salon Piękności Halinów? Asajo Beauty to coś więcej ...

Z myślą o naszych klientkach i klientach, Asajo-Beauty powstało, by rozszerzyć naszą ofertę i sprostać rosnącym oczekiwaniom w dziedzinie kosmetologii estetycznej w Halinowie. Nasze podejście holistyczne, oparte na doświadczeniu Asajo-Med, skupia się nie tylko na zewnętrznej urodzie, ale także na wewnętrznym pięknie i dobrym samopoczuciu każdej osoby, która do nas trafi.

Asajo-Beauty wchodzi w skład Grupy ASAJO gdzie znajdziecie Państwo również Rehabilitacja Halinów Asajo-Med, która istnieje od samego początku ASAJO. Wraz z dynamicznym rozwojem dziedziny kosmetologii, postanowiliśmy poszerzyć nasze usługi, tworząc specjalne miejsce, gdzie dbamy o kompleksową pielęgnację, urodę i zdrowie w miłej atmosferze.

Asajo Beauty oferta kosmetologii estetycznej w Halinowie

Znajdujemy się w malowniczym mieście Halinów, oferując naszym klientkom i klientom przyjazne miejsce z dala od zgiełku, gdzie każdy może poczuć się komfortowo.To salon, w którym świadczymy usługi z zakresu pielęgnacji twarzy, kosmetologii estetycznej, zabiegów na ciało, a także zabiegów podologicznych oraz dietetyki.

Holistyczne podejście do zdrowia i urody jest naszym priorytetem. Dbamy nie tylko o zewnętrzną atrakcyjność, ale także o wewnętrzne samopoczucie. Jesteśmy świadomi, że to co spożywamy, wpływa nie tylko na nasze zdrowie, ale także na kondycję skóry. Dlatego nasza dietetyczka, z pasją i wiedzą, dba o zdrowie pacjentów, promując świadome odżywianie i zmianę nawyków żywieniowych.  

Medycyna Estetyczna Halinów Asajo Beauty

Nasza szeroka oferta obejmuje różnorodne metody poprawy wyglądu skóry, takie jak:
botox
wypełniacze
zabiegi z wykorzystaniem osocza
zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego
mezoterapia
peeling chemiczny
stymulatory tkankowe
nici liftingujące
zabiegi oczyszczające twarz
zabiegi odmładzające twarz

Jednak zdajemy sobie sprawę, że piękna skóra to nie tylko efekt zabiegów kosmetycznych. To również rezultat troski o skórę od wewnątrz i odpowiedniej pielęgnacji.
Nasi wykwalifikowani kosmetolodzy, posiadający szeroką wiedzę i doświadczenie, są gotowi zapewnić kompleksową opiekę nad Twoją skórą. Dbamy o to, abyś nie tylko wyglądał młodo, ale także czuł się zdrowo i promiennie.

Nasz zespół specjalistów skupia się nie tylko na korygowaniu zmarszczek czy likwidacji niedoskonałości, ale również na utrzymaniu zdrowego wyglądu skóry, dłoni, stóp i ciała.

Asajo-Beauty współpracujemy z najlepszymi !

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i akademiach, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i osiągnięciami w dziedzinie kosmetologii. Współpracujemy z renomowanymi markami, takimi jak Mediderma, Sesderma, Phyris, Utsukusy, Jean D’Arcel, IT Pharma, Gehwol, Baehr, Pedibaehr, Arkada, Podopharm, OPI, Victoria Vynn, Mistero Milano.

W Asajo-Beauty priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo i komfort. Dbamy o higienę na najwyższym poziomie, korzystając wyłącznie z jednorazowych pilniczków, a wszelkie narzędzia podlegają profesjonalnej sterylizacji za pomocą autoklawu.

Asajo-Beauty to nie tylko miejsce piękna i relaksu, to także zaangażowany zespół, który traktuje każdą klientkę i klienta z pasją na najwyższym poziomie. Nasza misja to nie tylko poprawa wyglądu zewnętrznego, ale przede wszystkim zadbanie o dobre samopoczucie każdej osoby, która nam zaufa.

asajo-beauty.pl jesteśmy by pomagać

Działamy na rynku już prawie 14 lat, a niektórzy z naszych klientów towarzyszą nam od samego początku. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i z przyjemnością pomagamy naszym klientkom i klientom osiągnąć pełną satysfakcję z ich wyglądu i zdrowia. Nasze miłe recepcjonistki zawsze służą pomocą w ustaleniu dogodnego terminu wizyty i dopasowaniu serii zabiegów.

Wierzymy, że holistyczne podejście do piękna opiera się nie tylko na zabiegach, ale także na odpowiednich nawykach żywieniowych, regularnej pielęgnacji skóry i zdrowym stylu życia. Nasza misja to nie tylko dostarczanie usług kosmetycznych,
ale także inspiracja do dbania o siebie od wewnątrz i na zewnątrz.

Osiągnij z nami piękno, które wynika z harmonii i równowagi.
Razem z Asajo-Beauty zadbamy o Twój pełen blasku, zdrowy styl życia!

Kontakt

05-074 Cisie (gm. Halinów)
ul. Lazurowa 1

Social Media